Двоспальне ліжко + основа з ламелями 900х2040х1640 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: КР-16
6 221 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко двоспальне КР-16 з ортопедичною основою
Мінімалістичне ліжко - рішення для сучасної спальні. Виготовлене з ДСП 16 мм.Оснащене ортопедичною основою з ламелей, ліжко забезпечує правильну підтримку хребта, сприяє здоровому сну та зменшує втому.
Розмір спального місця 160х200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Колір ДСП | Білий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 66.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Наявність ніші для білизни | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 6 221 ₴

