Письмовий стіл СП-2 Дуб Сонома 1250х520х750 мм
-10%
- Готово до відправки
- Код: СП-2 стиль
3 625 ₴
3 262,50 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з тумбою на 2 висувних ящика з фасадами без ручок Ергономічний, стильний стіл виконаний в сучасному дизайні. Відмінно впишеться у Ваш інтер'єр. Тумба з 2 ящиками на телескопічних напрямних. Ящики столу відчиняються за фасад без ручок.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Письмовий стіл для школяра. Шкільний стіл. Маленький комп'ютерний стіл. Столик для школяра. Комп'ютерний стіл з полицями. Комп'ютерний стіл компактний. Білий письмовий стіл. Стіл письмовий лофт. Стіл письмовий з полицями. Маленький письмовий стіл.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Довжина | 1251 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 520 мм |
| Довжина стільниці | 1251 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 3 262,50 ₴


