Стелаж модульний з полицями в дитячу 166х120х35 см Білий
- Готово до відправки
- Код: ШК-м-детский
6 617 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж модульний з полицями в дитячу 166х120х35 см Білий
Модульний стелаж Chess виконаний в оригінальному дизайні і може використовуватися як у дитячій кімнаті так і в офісі. Складається з 2 модулів (можна комбінувати та додавати) Перший: 166х80х35см; Другий: 126,4х40х35см Фасади внутрішні. Задня стінка ДВП Білого кольору.
Стелаж для іграшок. Стелаж дерев'яний. Стелаж з полицями. Стелаж у дитячу. Купити книжковий стелаж. Стелаж для підлоги. Шафа в дитячу. Шафа в дитячу з полицями.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | модульний |
| Комплектація | |
| Внутрішній ящик | 4 шт. |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1660 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 617 ₴




