Комод Макс з шухлядами і тумбами 600х1800х420 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-10%
- В наявності
- Код: КМ-4 макс
7 210 ₴
6 489 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 3 шухляди з додатковими шафами для зберігання в сукупності створюють дуже містку та ергономічну систему зберігання. Сучасний та стильний дизайн. Прекрасно впишеться у будь-який інтер’єр. Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм Напрямні: Телескопічні кулькові.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, З ящиками |
| Колір ДСП | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 180 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 60 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
| Плавне закривання двійок | Ні |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
| Висота | 18 мм |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 6 489 ₴




