Шафа ШК-100 Дитяча 1950х1000х520 мм Сірий/Білий
- Готово до відправки
- Код: ШК-100Д
10 302 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа Дитяча 1950х1000х520 мм ЛДСП
Корпус виготовлений із ламінованої ДСП.
Усередині шафа складається з верхньої суцільної полички і штанги для вішалок, а також містить п'ять бічних поличок для білизни. Дизайнерська шафа підійде під будь-який інтер'єр.
Доповнить ваш будинок затишком та комфортом.
У комплекті до шафи фурнітура та докладна інструкція зі збирання. Стелаж для іграшок.
Стелаж дерев'яний. Стелаж з полицями. Стелаж у дитячу. Купити книжковий стелаж. Стелаж для підлоги. Шафа в дитячу. Шафа в дитячу з полицями.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Комплектація | |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Задня стінка | ДВП |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Ніжки | ЛДСП |
| Обладнання напрямних довідниками | Немає |
| Плавне закривання двійок | Немає |
| Полиці для білизни | 6 |
| Повне висування ящика | Немає |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
- Ціна: 10 302 ₴




