Наматрацник AQUA PROTECT COMPLETE
- В наявності
- Код: AQUA PROTECT COMPLETE
858 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац в процесі експлуатації потребує надійного захисту від різних плям, пилу, бруду та намокання. Наматрацник AQUA PROTECT допоможе не лише надовго зберегти його в ідеальному стані та продовжити термін придатності, а й підвищить гігієнічні властивості такого виробу. AQUA PROTECT виготовлений з якісної бавовняної махрової тканини з непромокальною мембраною, яка подарує приємні відчуття та зможе гарантувати комфорт. Вона має антибактеріальне та антикліщове покриття, а також вільно пропускає повітря, не запарює тіло. Для зручності гіпоалергенний наматрацник AQUA PROTECT має резинки-фіксатори з 4 кутів. Ця модель продовжить термін використання матраца/топпера і стане незамінним помічником у створенні оптимальних умов здорового сну. Цей наматрацник можна прати у делікатному режимі до 30 градусів та на малих обертах. При сушінні виріб необхідно покласти мембраною назад від джерела тепла (сонця, батареї).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 70x200 |
| Товщина наматрацника | 1 см |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 70 см |
| Розмір наматрацника | 80х200 |
- Ціна: 858 ₴

