Комод з полицями 1200х1100х420 мм Сірий
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-10%
- В наявності
- Код: КМ-7
7 542 ₴
6 787,80 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод з стильним дизайном полиці. Комод має 6 полиць, розділених на два відділення, закривається чотирма дверцятами. Що надає ексклюзивності, а також відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Комод дуже місткий і займає невеликий простір. Матеріал виготовлення – ламіноване ДСП 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 120 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Основні атрибути | |
| Колір ДСП | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 6 787,80 ₴



