Стінка у вітальню з 5 модулів Манхеттен 1820х300х2600 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- Готово до відправки
- Код: СТ-2
16 395 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект меблів для вітальні Манхеттен 1820х300х2600 мм
Стильний та функціональний комплект меблів для вітальні, що складається з 5 незалежних модулів. Ідеальне рішення для організації простору в сучасному інтер'єрі.
-
Верхні модулі: Місткі закриті полиці для зберігання.
-
Скляна вітрина: Центральний верхній модуль зі скляними полицями та фасадом — ідеально для посуду, декору та книг.
-
Тумба під ТВ: Нижній сегмент із зручними висувними ящиками на телескопічних напрямних для легкого та плавного відкривання.
-
Дизайн: Лаконічні форми легко поєднуються з будь-якими кольорами та стилями оформлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір ДСП | Сірий/Білий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2600 мм |
| Глибина стінки | 300 мм |
| Висота стінки | 1820 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло прозоре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 16 395 ₴



