Дитяче ліжко 3 в 1 ГОРИЩЕ 1953х2023х832 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- Готово до відправки
- Код: КР-Горище
18 477 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко-горище 3 в 1: Письмовий стіл + Шафа + Спальне місце
Універсальний меблевий комплект, що поєднує в собі стиль та максимальну прагматичність.
Характеристики:
-
Комплектація: Письмовий стіл, інтегрована шафа, полиці, сходи-драбина.
-
Конструкція: Основа під матрац — дерев'яний брус із ламелями.
-
Відстань між ламелями: 5 см (підходить для всіх типів матраців).
-
Розміри (ВхШхГ): 1953 х 2023 х 832 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | стіл-ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Колір ДСП | Сірий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Тип ліжка | односпальна |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Висота ліжка з урахуваннямголов'я | 84 см |
| Комплектація ортопедичною основою | Да |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 195 см |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
- Ціна: 18 477 ₴

