Комод дитячий з ящиками 472х1600х355 мм
- Готово до відправки
- Код: КМ-ящ-детский
6 688 ₴
6 019,20 ₴

Цей комод — рішення, яке поєднує містку систему зберігання та затишне місце для відпочинку вашої дитини. Він стане функціональним і стильним центром дитячої кімнати.
Комфорт та Дизайн:
-
Затишна Лавка: Верхня частина комода обладнана м'яким сидінням з високоякісної, приємної на дотик велюрової тканини. Це ідеальне місце, щоб присісти, почитати книжку чи просто відпочити.
-
Сучасний Стиль: Лаконічний дизайн, який легко інтегрується в інтер'єр та зробить дитячу кімнату по-справжньому особливою.
Функціональність Зберігання:
-
Висувні Шухляди: Обладнаний місткими висувними шухлядами, які допоможуть підтримувати ідеальний порядок.
-
Надійні Напрямні: Встановлені телескопічні напрямні повного висування забезпечують легке, плавне та безпечне користування навіть для найменших.
-
Матеріал Корпусу: Ламінована ДСП 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | З ящиками |
| Колір ДСП | Дуб Тахо+Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 35.5 см |
| Висота комода | 47.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1830 мм |
- Ціна: 6 019,20 ₴


