Комод КМ-ящ-детский 472*1600*355 мм Дуб Тахо/Білий
-10%
- Готово до відправки
- Код: КМ-ящ-детский
6 688 ₴
6 019,20 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно зручний та функціональний комод з висувними шухлядами на телескопічних напрямних!
А м'яке сидіння з якісної велюрової тканини, стане чудовим доповненням та подарує затишне місце для відпочинку дитини.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП 16 мм.
Велика палітра кольорів! Стане чудовим доповненням у дитячу кімнату! Також можна підібрати повний комплект меблів.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота комода | 472 см |
| Глибина комода | 355 см |
| Комплектація пеленатором | Немає |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стать | Унісекс |
| Ширина комода | 1600 см |
- Ціна: 6 019,20 ₴


