Передпокій ВЕ-1 1000х480х250 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: ВЕ-1
1 726 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінн
а вішалка ВЕ-1 1000х480х32мм – це стильне та практичне рішення для передпокою. Конструкція оснащена трьома секціями з надійними металевими гачками, що дозволяє зручно розміщувати верхній одяг, сумки та аксесуари.Переваги
-
Надійність – міцні металеві гачки витримують значне навантаження.
-
Компактність – завдяки настінному монтажу економить простір, залишаючи підлогу вільною.
-
Універсальність – підходить для використання вдома, в офісі чи у громадських приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 3 |
| Колір ДСП | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 1 726 ₴


