Банкетка в передпокій 480х1036х320 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: Банкетка-1
3 818 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
trong>Банкетка з м’яким сидінням, 2 шухлядами та 3 відкритими полицями
Функціональна та стильна банкетка — практичне рішення для передпокою, спальні або гардеробної. Верхня частина виробу оснащена м’яким сидінням, що забезпечує комфорт під час перевзування або короткого відпочинку.
Банкетка має дві висувні шухляди, в яких зручно зберігати ключі, засоби догляду за взуттям чи інші дрібниці. Три відкриті полиці ідеально підходять для взуття, коробок або кошиків з аксесуарами.
Габарити:
• Висота: 480 мм
• Ширина: 1036 мм
• Глибина: 320 мм
Цей меблевий елемент поєднує в собі зручність, місткість і компактність, гармонійно доповнюючи інтер’єр та допомагаючи підтримувати порядок у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір ДСП | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1036 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 480 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
- Ціна: 3 818 ₴


