Ортопедичний матрац BRAVE "SPRING COCOS"
- В наявності
- Код: SPRING COCOS
8 387 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель підійде для тих, хто шукає якісний бюджетний матрац із незалежними пружинами.
Якісний екологічний матеріал не викликає алергічних реакцій. Тканина легко чиститься. Матрац витримує різні навантаження. Серед широкого асортименту розмірів можна вибрати потрібний. Відпочинок на такому матраці – профілактика викривлення хребта та болю у спині. Матрац надійно закріплюється на спальному місці. За матрацом легко доглядати, не потрібні складні маніпуляції та різні пристосування. Відмінне бюджетне рішення, хороше співвідношення ціни та якості.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Висота | 21 см |
| Наповнення матраца | латексована кокосова койра, Сінтефлекс, спанбонд, Піна Flexi |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Розмір | 80х200 |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 8 387 ₴


