Ортопедичний матрац ULTRA "SPRING" 2 в 1
- В наявності
- Код: ULTRA "SPRING" 2 в 1
5 610 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця модель підійде для тих, хто шукає якісний бюджетний матрац із незалежними пружинами. Матрац має однакову жорсткість з обох боків. Верх та борт матраца виконаний у тканині ЖАККАРД. Дана тканина підвищеної міцності складається з щільно переплетених ниток і простігана шовковою ниткою. Внутрішнє наповнення складається з ПОСИЛЕНОГО блоку "Pocket spring", термоповстьу та піни «FLEXI» європейського походження. Незалежні один від одного пружини забезпечують точкову підтримку тіла та добре підтримують хребет.
Якісний екологічний матеріал не викликає алергічних реакцій. Тканина легко чиститься. Матрац витримує різні навантаження. Серед широкого асортименту розмірів можна вибрати потрібний. Відпочинок на такому матраці – профілактика викривлення хребта та болю у спині. Матрац надійно закріплюється на спальному місці. За матрацом легко доглядати, не потрібні складні маніпуляції та різні пристосування. Відмінне бюджетне рішення, хороше співвідношення ціни та якості.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Висота | 19 см |
| Наповнення матраца | латексована кокосова койра, Сінтефлекс, спанбонд, Еластична піна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Розмір | 80х200 |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 5 610 ₴

