Наматрацник COVER 1
- В наявності
- Код: COVER 1
337 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наматрацник Cover 1 з фіксаторами по кутах необхідний аксесуар для кожного топера або матраца. Він захистить будь-який топер або матрац від забруднень та потертостей, дозволяючи зберегти акуратний зовнішній вигляд та продовжити термін служби. За час експлуатації топер або матрац може забруднитись. Очистити топер або матрац (вивести з нього плями, позбутися пилу або висушити) завдання не з простих. Саме в цьому випадку вам допоможе компактний і практичний наматрацник, що знімається, який легко і просто випрати, і висушити в домашніх умовах. Наматрацник щільний, виготовлений з якісної тканини. По кутах є фіксатори, завдяки яким наматрацник надійно закріплюють на топпері або матраці. Наматрацники легко стираються, швидко сохнуть, можуть піддаватися хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина наматрацника | 1 см |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 70 см |
| Розмір наматрацника | 80х200 |
- Ціна: 337 ₴

