Тумба з умивальником ТПУ-2 836*544*600 мм Білий/Дуб Сонома
-10%
- Готово до відправки
- Код: ТПУ-2
8 437 ₴
7 593,30 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба з умивальником сучасного дизайну дозволить створити стильний інтер'єр ванної кімнати.
Тумба має полиці як закриті дверцятами, так і відкриті, що надає ще більшої зручності та функціональності. Має пластикові ніжки. Доступна до замовлення в комплекті з умивальником та без нього.
Вологостійка стільниця 28 мм та умивальник входять до комплекту. Всі отвори вирізані та підготовлені під умивальник.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 836 мм |
| Глибина | 544 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 593,30 ₴






