Тумба з умивальником ТПУ-4 900х450х800 мм Дуб Сонома
-10%
- Готово до відправки
- Код: ТПУ-4
11 155 ₴
10 039,50 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба з умивальником сучасного дизайну дозволить створити стильний інтер'єр ванної кімнати.
Тумба має полиці закриті дверцятами, а також ящики на телескопічних напрямних у кількості 3 шт., що надає ще більшої зручності та функціональності. Має пластикові ніжки. Тумба йде в комплекті з умивальником.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Комплектація раковиною | Да |
| Стільниця під мийку | 1 шт. |
| Тумба під раковину | 1 шт. |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Шафа нижня | 1 шт. |
- Ціна: 10 039,50 ₴





