Комплект "Дует-2" 1950x1500x520мм Дуб Сонома/Білий
- В наявності
- Код: Дует 2
16 653 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект ШК-100 ящ +ШК-50-4п "Дует" складається з двох шаф, для щільного примикання комплектуємо меблевими стяжками, так само можна зробити вільне планування.
Загальна висота 1950мм/ширина 1500мм/глибина 520мм.
Матеріал виробу – ламінована ДСП.
Такий комплект шафи має всі необхідні відділення, ящики, полиці і також штанги для одягу.
Шафа дуже зручна у використанні і також має стильний вигляд.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці для білизни | 10 |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | модульний |
| Форма фасаду | прямий |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 16 653 ₴





