Туалетний столик з квадратним дзеркалом 1600х1000х400 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- Готово до відправки
- Код: ТЗ-Стиль Лайт
9 330 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний столик стане відмінним рішенням для створення повноцінної і комфортної робочої зони в домашніх умовах. Туалетний столик стане елегантним доповненням до спальної кімнати, яке дозволить кожній жінці відчути себе королевою. Сучасний дизайн столика підійде до будь-якого інтер'єру. Велике дзеркало допоможе враховувати всі деталі створення образа.
Переваги столу:
- додаткові бічні полички
- займає мінімальну площу
- поверхня, що легко очищається
- висувні скриньки
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
*Дзеркало входить у комплект.
*Лампочки до комплекту не входять.
Переваги столу:
- додаткові бічні полички
- займає мінімальну площу
- поверхня, що легко очищається
- висувні скриньки
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм.
*Дзеркало входить у комплект.
*Лампочки до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір ДСП | Антрацит |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 160 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Швидкість виробництва | Стандартне |
| Висота | 60 |
| ДСП | ДСП |
- Ціна: 9 330 ₴


