Стелаж з полицями Сірий 1780х720х300 мм
- Готово до відправки
- Код: СТ-8-детский
3 396 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний стелаж з 8-ма полицями з якісного ДСП стане відмінним рішенням для вітальні, коридору або дитячої кімнати. Організуйте ваш простір разом з функціональним стелажем в мінімалістичному стилі, що додасть легкості в ваш інтер'єр. Місткі полиці підійдуть як для розміщення органайзерів та кошиків, так і для будь-якого декору.
Стелаж з полицями 1780х720х300 мм представлний у двох варіантах - горизонтальний та вертикальний.
Задня стінка ДСП білого кольору.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 300 мм |
| Глибина стелажу | 720 мм |
| Ширина стелажа | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість внутрішніх полиць | 8 шт. |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стелажу | прямий |
| Форма шафи | прямий |
- Ціна: 3 396 ₴


