Шафа ШК-100ящ Лонг з алюмінієвими ручками 1950х1000х520 мм Білий
- В наявності
- Код: ШК-100ящ Лонг
12 133 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа ШК-100ящ Лонг 1950х1000х520 мм - ексклюзивне рішення для організації вашого простору.
Завдяки корпусу із ламінованого ДСП та ніжкам, виготовлених з бука, конструкція стає ще більш найдійною та естетичною.
Внутрішній простір шафи поділений на два відділи - зі штангою для вішаків та полицями, а також двома висувними ящиками і антресолями.
Розсувні дверцята додають шарму та легкості приміщенню.
У комплекті до шафи фурнітура та докладна інструкція зі збирання.
Оберіть найкраще для вашого простору разом з Шафою ШК-100ящ Лонг 1950х1000х520 мм
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 12 133 ₴

