Письмовий стіл Open shelf 750х1200х550 мм Антрацит
-10%
- В наявності
- Код: СП-shelf
3 116 ₴
2 804,40 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський письмовий стіл принесе легкість та стиль у ваш інтер'єр. Стійка з полицями служить для зручності зберігання необхідних предметів для навчання чи роботи. Стіл можна виготовити в різних кольорах. Білий, Сірий, Дуб Сонома, Венґе Магія, Дуб Тахо, Дуб Родос.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 745 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 2 804,40 ₴


