Двоспальне ліжко Хюгге з м'якою обивкою 900х1600х2076 мм
- В наявності
- Код: КР-16 Хюгге
11 945 ₴

Ліжко Хюгге — затишок, мінімалізм і комфорт в одному рішенні
Сучасне ліжко Хюгге — ідеальне поєднання лаконічного дизайну та домашнього затишку. Обите м’якою тканиною узголів’я та корпус створюють атмосферу спокою, а стримані кольори гармонійно доповнять будь-який інтер’єр — від мінімалізму до скандинавського стилю.
Переваги:
-
Комфортне узголів’я: М’яка оббивка забезпечує додатковий комфорт для відпочинку, читання чи перегляду фільмів у ліжку.
-
Сучасний дизайн: Прості форми та нейтральні кольори надають ліжку естетичного та універсального вигляду.
-
Надійна конструкція: Основа на дерев’яних ніжках гарантує стійкість і візуальну легкість.
-
Гармонія в інтер’єрі: Завдяки своєму дизайну ліжко легко поєднується з іншими меблями колекції Хюгге або сучасними аксесуарами.
-
Екологічні матеріали: Використано безпечні для здоров’я матеріали та тканини.
Матеріали: ЛДСП
Матеріал ніжок: Бук 150мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Цвет обивки | Блакитний |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Наявність ніші для білизни | Ні |
| Виголов'я | Так |
| Вино. | Так |
- Ціна: 11 945 ₴
