Тумба для взуття 1170х800х320 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: ОП-3
5 120 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба з трьома висувними ящиками для взуття розміром 1170х800х320 мм. Доповнити тумбу можна банкеткою/вішалкою/шафою/дзеркалом в одному стилі. Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання.
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір ДСП | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 120 ₴

