Письмовий Стіл для двох 1830х1800х650мм Дуб Родос Темний / Білий Аляска
-10%
- В наявності
- Код: СП-Твинс
12 275 ₴
11 047,50 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл для двох людей може бути зручним та функціональним простором для роботи та спільних занять. У нього включаються два робочі місця з достатнім простором для комп'ютерів або ноутбуків, висувні ящики для зберігання канцелярського приладдя, полиці або відділення для зберігання документів, а також можливість розміщення загального робочого освітлення та органайзерів для зручності.
Кожне робоче місце може бути обладнане окремо, але стіл матиме загальну поверхню для спільної роботи або обговорень.
Економія простору та зручність разом із "КОМОД"
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 1830 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Довжина стільниці | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора. |
| Корпус | ДСП |
| Рекомендації щодо догляду | Меблі треба оберігати від потрапляння рідини в стики, на її поверхню не можна ставити гарячі предмети без теплоізоляційного прокладання. Пил краще видаляти м'якою сухою тканиною (фланель, плюш). Щоб видалити різні забруднення й освіжити поверхню м |
- Ціна: 11 047,50 ₴




