Письмовий Стіл 750х1400х700мм Сірий
-10%
- В наявності
- Код: СП-140
4 644 ₴
4 179,60 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл із двома висувними шухлядами - це ідеальне поєднання стилю та функціональності. Він забезпечує зручний робочий простір і додаткове місце для зберігання, що робить його чудовим вибором для будь-якого інтер'єру.
Функціональність: Велика робоча поверхня і місткі шухляди дають змогу організувати робочий простір найефективніше.
Естетичність: Стильний і сучасний дизайн доповнює інтер'єр і створює затишне робоче місце.
Довговічність: Високоякісні матеріали забезпечують тривалий термін служби і стійкість до пошкоджень.
Універсальність: Підходить для різних типів приміщень і завдань, чи то навчання, робота, чи то творчість.
OfficeOpenXml.RowInternal
| Ключові особливості наших товарів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Висока якість продукції | Можливість придбання на замовлення | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Наші меблеві вироби мають виняткові властивості практичності та надійності, в чому ви можете бути абсолютно впевнені. | На замовлення ми робимо вітальні, спальні, комплекти меблів для школярів, передпокої, кухні, функціональні пропозиції меблів для ванних кімнат. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Переваги нашої компанії та чому нам можна довіряти | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Допомога у виборі, консультації Персональний підхід до виконання замовлення Різні способи оплати покупок |
Ввічливе та лояльне обслуговування Маємо колосальний досвід роботи Оперативна доставка службами логістики |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Як ми працюємо? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Замовлення на сайті або за телефоном | Телефонна консультація менеджера | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність надбудови | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора. |
| Корпус | ДСП |
| Рекомендації щодо догляду | Меблі треба оберігати від потрапляння рідини в стики, на її поверхню не можна ставити гарячі предмети без теплоізоляційного прокладання. Пил краще видаляти м'якою сухою тканиною (фланель, плюш). Щоб видалити різні забруднення й освіжити поверхню м |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 4 179,60 ₴



