Банкетка з м’яким сидінням та відкритими полицями в передпокій 485х600х320 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
- В наявності
- Код: Банкетка-1ящ
3 252 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ба
нкетка з м’яким сидінням та відкритими полицямиЗручна та компактна банкетка стане практичним елементом інтер’єру передпокою, спальні чи гардеробної. Вона оснащена м’яким сидінням, оббитим зносостійким матеріалом, що забезпечує комфорт під час перевзування чи короткого відпочинку.
Нижня частина виробу містить три відкриті полиці, які ідеально підходять для зберігання взуття, аксесуарів або інших побутових дрібниць.
Габарити:
• Висота: 485 мм
• Ширина: 600 мм
• Глибина: 320 мм
Завдяки універсальному дизайну та невеликим розмірам, банкетка гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і допоможе підтримувати порядок у домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір ДСП | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 485 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
- Ціна: 3 252 ₴


