Журнальний столик Loft 450х550мм
- В наявності
- Код: ЖС-Лофт 108002
2 247 ₴
+380 (68) 312-68-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний столик Loft
Стильний. Зручний. Надійний.
Журнальний столик Loft стане ідеальним доповненням до вашого інтер’єру — вдома, в офісі чи салоні.
Основні характеристики:
• Розмір стільниці: 55×50 см
• Висота: 45 см
• 4 варіанти кольору стільниці
• Стільниця стійка до вологи
• Металевий каркас з профілю 2×2 см
• Порошкове фарбування (чорне за замовчуванням, можливе також біле або золоте)
• Термін виготовлення: орієнтовно 14 робочих днівstrong>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 0 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Колір ДСП | Графіт світлий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 550 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 2 247 ₴


